| egen identifikasjon: | 32075 |
| Merke: | Opel |
| Mote modell: | Corsa 1.4-16V Airco \\\\\\\'111\\\\\\\' Edition |
| brensel: | bensin |
| makt: | 74 kW |
| motorstørrelse: | 1398 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2010 / 6 |
| kilometerstand: | 167.555 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.063 kg |
| skader: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen schade: rondom vervangen: Motorkap (door geroest) spiegel kap rechts voor achterbumper voorbumper
|
| særegenheter: | compleet-kenteken
|
alternativer
Salg
- NAP
- boekjes-compleet
- sleutels-compleet
achterbank in delen neerklapbaar
airco
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
boordcomputer
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
cruise control
elektrische ramen voor
extra getint glas achter
hoofd airbag(s) achter
hoofd airbag(s) voor
multimedia-voorbereiding
passagiersairbag
radio-CD/MP3 speler
stuur leder
stuur verstelbaar
zij airbag(s) voor