![Volkswagen Tiguan Tiguan (5N1/2) SUV 2.0 TSI 16V 4Motion (CAWB) [147kW] (09-2007/07-201=
8)](/cache/picture/693/1775759/6e0cd6db3f1866c7ff53e583412bc863~v179960374.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202605420 |
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | Tiguan Tiguan (5N1/2) SUV 2.0 TSI 16V 4Motion (CAWB) [147kW] (09-2007/07-201= 8) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 147 kW |
| motorstørrelse: | 1984 CC |
| 1. opptak: | 2008 / 8 |
| kilometerstand: | 307.133 KM |
| : | € 3.995 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WVGZZZ5NZ9W03**** |
| motorkode: | CAWB |
| farge: | zwart |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.584 kg |
| skader: | front schade motor managment lamp brandt. rechter zijschade schades ro= ndom start en loopt goed. |
2.0TDI 4-MOTION FULL R-LINE DAMAGE FREE / ALL OPTIONS PANO/SIDE ASSIST/KEYLESS/DYNAUDIO/360CAM
1.5 TSI ACT Comfortline Business Navi Airco Cruise PDC AHK
2.0 TSI R 4Motion LED ACC Virtual Apple/Android LRHZ SHZ