
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | 3-serie 318i 1.5 TwinPower Turbo 12V Combi/o Benzine 1.499cc 100kW (136pk) FWD |
| brensel: | bensin |
| makt: | 100 kW |
| motorstørrelse: | 1499 CC |
| girkassetype: | automaat |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2019 / 5 |
| MOT godkjent til og med: | 06-05-2027 |
| kilometerstand: | 145.600 KM |
| : | € 13.250 |
| : | € 11.450 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.465 kg |
| skader: | Diefstalschade |
| særegenheter: | compleet-kenteken |
318i Automaat Elek Dak Clima Navi Leder Corporate Lease Executive
Coupe 325i Aut. High Executive Memory Xenon Navi Clima Cruise PDC