
| Merke: | Ford |
| Mote modell: | Focus Focus Coupé-Cabriolet 1.6-16V Titanium |
| brensel: | bensin |
| makt: | 74 kW |
| motorstørrelse: | 1596 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2008 / 2 |
| MOT godkjent til og med: | 28-05-2026 |
| kilometerstand: | 175.147 KM |
| : | € 1.250 |
| : | € 1.250 |
| : | € 1.250 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| kropp: | cabriolet |
| antall dører: | 3 |
| antall kollisjonsputer: | 6 |
| vekt: | 1.373 kg |
| CO2-utslipp: | 169 g/km |
| skader: | deur-voor achterscherm alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Linker deur en rechter achterscherm deuk. |
| særegenheter: | compleet-kenteken Leuke focus cabrio met linker deur schade en deuk rechte zijkant. |
1.0 EcoBoost Hybrid ST Line Stoel/Stuurverwaming Climate Navigatie Camera
