
| varumärke: | BMW |
| modell: | 3-serie 318i 1.5 TwinPower Turbo 12V Combi/o Benzine 1.499cc 100kW (136pk) FWD |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 100 kW |
| motorstorlek: | 1499 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2019 / 5 |
| MOT godkänd till och med: | 06-05-2027 |
| vägmätaravläsning: | 145.600 KM |
| : | € 13.250 |
| : | € 11.450 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.465 kg |
| skadestånd: | Diefstalschade |
| särdrag: | compleet-kenteken |
318i Automaat Elek Dak Clima Navi Leder Corporate Lease Executive
Coupe 325i Aut. High Executive Memory Xenon Navi Clima Cruise PDC