
| varumärke: | Mini |
| modell: | Countryman Cooper SE 1.5 92kW Automaat Pano ALL4 |
| bränsle: | hybridbensin |
| kraft: | 92 kW |
| motorstorlek: | 1499 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2020 / 9 |
| MOT godkänd till och med: | 13-12-2027 |
| vägmätaravläsning: | 68.317 KM |
| : | € 10.950 |
| : | € 10.500 |
| : | € 10.500 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.690 kg |
| skadestånd: | bumper motorkap radiateur-kapot voorschade achterklep achterschade bumper alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
