
| varumärke: | Audi |
| modell: | A4 Avant 3.0TDI 150kW Automaat S Edition |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 150 kW |
| motorstorlek: | 2967 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2013 / 2 |
| MOT godkänd till och med: | 28-02-2027 |
| vägmätaravläsning: | 379.975 KM |
| : | € 6.250 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.615 kg |
| skadestånd: | achterklep achterschade bumper auto-kan-rijdend-mee |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
