
| varumärke: | Ford |
| modell: | Focus Focus Coupé-Cabriolet 1.6-16V Titanium |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 74 kW |
| motorstorlek: | 1596 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2008 / 2 |
| MOT godkänd till och med: | 28-05-2026 |
| vägmätaravläsning: | 175.147 KM |
| : | € 1.250 |
| : | € 1.250 |
| : | € 1.250 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| kropp: | cabriolet |
| antal dörrar: | 3 |
| antal krockkuddar: | 6 |
| vikt: | 1.373 kg |
| CO2-utsläpp: | 169 g/km |
| skadestånd: | deur-voor achterscherm alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Linker deur en rechter achterscherm deuk. |
| särdrag: | compleet-kenteken Leuke focus cabrio met linker deur schade en deuk rechte zijkant. |
1.0 EcoBoost Hybrid ST Line Stoel/Stuurverwaming Climate Navigatie Camera