
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | Passat cc 1.8 TSI 16V Coupe 4Dr Benzine 1.798cc 118kW (160pk) FWD |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 118 kW |
| motorstorlek: | 1798 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 6 |
| 1: a antagning: | 2009 / 5 |
| MOT godkänd till och med: | 17-10-2026 |
| vägmätaravläsning: | 256.909 KM |
| : | € 2.150 |
| : | € 2.150 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.405 kg |
| skadestånd: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen remmen slecht en motor loopt onregelmatig |
| särdrag: | compleet-kenteken Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |
18 TFSI 2009 160PK R Design Navigatie clima [ topstaat instappen en rijden