
| varumärke: | Mercedes |
| modell: | E-klasse E-350 CGI V6 24V Coupe 2Dr Benzine 3.498cc 215kW (292pk) RWD |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 215 kW |
| motorstorlek: | 3498 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| Antal växlar: | 7 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2009 / 11 |
| MOT godkänd till och med: | 02-09-2026 |
| vägmätaravläsning: | 233.065 KM |
| : | € 7.250 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | coupe |
| antal dörrar: | 2 |
| vikt: | 1.570 kg |
| skadestånd: | gebruikssporen alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| särdrag: | compleet-kenteken |
E350e AVANTGARDE KLIMA AUTOMATIK LED NAVI SITZHEIZUNG
LED / CAMERA / NAVIGATIE / AMG VELGEN VOLLEDIG RIJDBAAR